Klub deskových her V.C

Každé úterý po vyučování se schází skupinka žáků, aby si zahrála různé deskové hry. Pro klub byly samozřejmě hry zakoupeny, ale aby to bylo ještě zajímavější a atraktivnější, tak se kluci a děvčata střídají v nošení dalších her z domova. Největší úspěch mají hry zaměřené na kreativitu a na testování jemné motoriky. Hru obvykle nejdříve hrajeme podle předepsaných pravidel a pak si vytvoříme svoje vlastní. Často zažíváme velice komické a legrační situace. Každou schůzku také vyhlašujeme vítěze jedné konkrétní hry. Vítěz si na konci schůzky může vybarvit políčko v soutěžní listině. Odměny čekají na první tři nejlepší hráče. Vyhlášení vítězů se uskuteční při poslední schůzce klubu. Tak kdo to bude?

žáci Klubu deskových her a E. Vávrová