Roztančíme celý Žatec

Ano, tak zněl název dnešní sportovní akce s podtitulem taneční tělocvik. Této sportovní aktivity se společně účastnili žáci obou druhých tříd. Vyzbrojeni sportovním oblečením

a dobrou náladou se nechali strhnout k nácviku společného tance pod vedením tanečního „doktora“. Učili se různé taneční kreace a variace, při kterých chvíli stáli, chvíli leželi, pak zase skotačili jako malé surikaty a konečně i v letu chytali řízky. Všichni se náramně bavili. Čas byl ale neúprosný a po hodině tance jsme se museli rozloučit. Společná fotka udělala poslední tečku a my se zase rozešli do svých tříd. Znovu bychom se měli sejít na náměstí, kde by skutečně měl tančit celý Žatec. Tak se necháme překvapit! Těšte se s námi a hlavně nás přijďte podpořit!

Zdraví vás žáci druhých tříd