Malujeme pro školu - IV. A

Většina z nás ráda chodí do pěkně vyzdobené budovy školy. Všechny žáky a dospělé by měly pěkné obrázky či fotografie donutit dívat se kolem sebe, těšit se do třídy, získávat inspiraci. Naše okolí, ve kterém trávíme většinu času, by nás mělo motivovat, probouzet fantazii a v neposlední řadě rozvíjet estetické vnímání. A proto jsme se rozhodli i my s paní učitelkou opět přispět ke zkulturnění prostředí naší školy. Tentokrát jsme tvořili na velké formáty do prostoru šatny jídelny, aby obrázky pěkně vynikly. Vybrali jsme si těžší téma, zátiší. Nebyla to jednoduchá práce a bez pomoci jsme se neobešli, ale výsledek určitě za tu námahu stál. Výkresy jsme předali paní učitelce Vávrové, která se stará o výzdobu naší školy.

Mgr. M. Jirkovská asistentka M. Škuthanová