Ozdravný pobyt Jizerské hory - „Hotel Kořínek“ 29. 4. - 6. 5. 2017

V sobotu 29. dubna vyjela poprvé třída III.C v počtu 18 žáků na ozdravný pobyt do Jizerských hor. K nim se ještě přidali žáci z I.A a  III.B. V celkovém počtu 23 žáků absolvovali celý ozdravný pobyt bez úrazů a nemocí. Po celou dobu měli žáci zajištěný  pestrý sportovní, přírodovědný a matematický program, kde  získávali diplomy a medaile a tak neměli čas na slzy nebo stesk po domově. Po stránce poznávání přírody a památek se žáci podívali: na rozhlednu Štěpánku, na Maják Járy Cimrmana a k Mumlavským vodopádům. Navštívili město Liberec, kde strávili dopoledne v IQPARKU a závěr celodenního výletu byl ukončen výjezdem lanovkou na Ještěd. Následující den se žáci vydali na prohlídku farmy, kde navštívili dílničky na výrobu korálků a různé bižuterie. Farmu si prohlédli a projeli se výletním vláčkem po okolí Pěnčína. Zajímavé bylo i  muzeum zaměřené na zemědělskou techniku, kde žáci hádali, co se k čemu dříve používalo. V sobotu 6. května po dobrém obědě odcestovali zpět domů, kde se radostně přivítali se svými rodiči.

Mgr.Smékalová Romana

Zatím není jisté, kdy zápis proběhne. Hned jak tuto informaci budeme znát, tak Vás budeme informovat na těchto stránkách.

• Zápis 2020

10.3.2020