Soutěž mladých zdravotníků v Lounech

Dne 9. května 2018 proběhlo v prostorách výstaviště Louny okresní kolo „Soutěže mladých zdravotníků.“ Naši školu reprezentovala družstva z obou  stupňů. Družstva prokázala velice dobré znalosti v poskytování první pomoci. Soutěžící se od listopadu loňského roku každou středu odpoledne připravovali s Mgr. R.Smékalovou. Začátkem května i  za odborné pomoci dobrovolných záchranářů - našich bývalých žáků. Soutěžní družstvo za první stupeň se umístilo na 8. místě ve složení: kapitánky Danuše Kubátové a členů hlídky E. Černochové, J. Šmerákové, A. Menclové a K. Matějovicové. Soutěžní družstvo za druhý stupeň reprezentovaly dívky v tomto složení: kapitánky T.Hamousové a členů hlídky K. Mačudové, M. Matlové, K. Zlatníkové a K.Štorkové. Této hlídce obzvlášť blahopřejeme, protože se  umístila na krásném 3. místě. Oběma družstvům srdečně gratulujeme za vzornou reprezentaci naší školy a p.uč. Smékalové za vzornou přípravu.