Projekt Véháváček

Třída V.C se třídní učitelkou Mgr.Jaroslavou Šmejcovou se v letošním školním roce zúčastnila soutěže VHV  Žatec nazvané  Postav Šikulův domeček Véháváček.

Téma projektu děti nadchlo, proto se začátkem listopadu pustily do práce.  Původní Véháváček měl 3 patra. Protože  děti měly spoustu nápadů, které by se do domečku nevešly, přistavěly ještě jedno patro.  Rozdělily si role stavitele, projektanta, návrháře , přinely si různé pomůcky a za několik dní začaly budovat. Práce děti bavila a překvapily, na co všechno přišly.

Nyní budeme všichni netrpělivě čekat, jestli jejich stavba zaujme. Děti jsou samozřejmě nejvíce zvědavé, zda získají některou ze zajímavých cen.

Veřejnost má možnost dětem dopomoci k úspěchu. Na stránkách VHV Žatec jsou uveřejněny podmínky hlasování .

Děkujeme za hezký nápad.

třídní učitelka Mgr. Šmejcová Jaroslava