OKRESNÍ SOUTĚŽ MLADÝ ZDRAVOTNÍK V LOUNECH

Výsledky (pdf)

Ve středu 15. května se naše škola zúčastnila soutěže: „ Mladý zdravotník.“ Školu reprezentovaly žákyně:  Matějovicová K., Kunová M., Talaváňová T., Menclová A. a Šmeráková J. jako kapitánka družstva. Děvčata se po celý školní rok na soutěž pečlivě připravovala a jejich příprava se vyplatila, neboť se umístila na krásném 2. místě za 1. stupeň. Z ocenění mají děvčata velkou radost, protože všechna přihlášená družstva byla velmi dobře připravená a tudíž konkurence obrovská. Všech soutěžících osm družstev si vedlo výborně, a proto z tohoto úspěchu jsou dívky maximálně nadšené, i když se soutěžilo v deštivém počasí.  Už se těší na příští rok, až si zase své zkušenosti budou moci vyzkoušet a opět porovnat své vědomosti a znalosti z tohoto oboru.