Čtenářský klub ve školní družině 3

Dne 25. 2. 2020 proběhla třetí schůzka čtenářského klubu ve školní družině. Nejprve jsme si vyprávěli o tom, co jsme doma četli a děti si navzájem doporučovaly knihy. Každý si potom vybral další knihu, kterou si pročítal nebo prohlížel při čtenářské dílně a pak si jí odnesl domů. Co je to komiks? To se děti dnes dozvěděly, mohly si ho prohlédnout a potom si vyrobit svůj vlastní. Malovaly to, co prožily během jarních prázdnin. Na dnešní schůzku jsme si vybrali hru Písmenko k písmenku, kde děti podle vybraného obrázku měly za úkol složit slovo. Tato hra měla u dětí veliký úspěch a vůbec se jim nechtělo hraní ukončit. Připravených aktivit se zúčastnily všechny děti a my jsme je opět odměnily (samolepka, razítka a sladkost). Těšíme se na další schůzku, kdy znovu prožijeme příjemné odpoledne nejenom s knihou.

vychovatelky-Irena Janoušková, Kateřina Škvarová