Pasování na čtenáře - I. B

V pátek 6. března 2020 jsme se s radostí a nadšením vydali do našeho žateckého divadla, kde nás čekala příjemná událost – Pasování na čtenáře.

Dorazili tam všichni, kteří chtěli s námi tento slavnostní okamžik prožít. Předvedli jsme krátké pásmo básniček a zažili jsme nádherný pocit, jako zažívají opravdoví umělci - stát na pódiu a pobavit přítomné v hledišti. Velmi jsme si to užili, protože Pasování na čtenáře se nezažije každý den. Navíc nás pasoval známý spisovatel Adolf Dudek a to teprve byl ten celoživotní zážitek. Po akci se rodiče vrátili do zaměstnání a my s paní učitelkou do školy, kde jsme si rozbalili obdržené dárečky a povídali si o našich krásných a hlavně nezapomenutelných zážitcích a dojmech.

Tímto děkujeme Městské knihovně v Žatci, která pro nás  akci pořádala a už se těšíme, až se v úterý 10. března do knihovny půjdeme s paní učitelkou podívat.

Žáci I. B a p. uč Smékalová

Pasování na čtenáře v týdeníku Lučan