Přespolní běh, OK v Krásném Dvoře

Po úspěchu ve školním kole přespolního běhu 18. 9. 2019, kde naši mladší žáci vybojovali

1. místo, jsme se 24. 9. 2019 zúčastnili postupového okresního kola. Zde již byla konkurence daleko větší než ve školním kole. Celkem se zapojilo pět škol. Navzdory nepřízni počasí, tvrdším soupeřům, ale i úbytku spoluběžců a zapojení náhradníků, se chlapcům podařilo obsadit 3. místo. Tímto soutěž přespolního běhu pro nás končí, jelikož postup do kraje je umožněn pouze starším žákům.

Děkujeme našim žákům - Kryštofu Majerovi, Pavlu Smekovi, Lukáši Menclovi, Tomáši Čopikovi, Josefu Mottlovi a Olegu Kirillovovi za perfektní reprezentaci školy i za přípravu

na soutěž.

Mgr. Lucie Smeková