Přespávačka - IV. C

Dne 9. 6. jsme se rozhodli podniknout nové dobrodružství a přespat u nás ve škole. V plánu bylo mnoho aktivit. Setkali jsme se v dohodnutý čas před vchodem do školy a šli jsme se ubytovat do školní družiny. Měli jsme s sebou spacáky, karimatky, plyšáky na spaní a také nějaké dobroty na zpříjemnění večera. Navštívili jsme náš školní bazén, a ten, kdo neplaval, šel na počítače a pohrát si s roboty. Poté jsme se navečeřeli a zasoutěžili jsme si. Večer nesměla chybět noční bojovka, kterou si všichni moc užili. Poté jsme si pustili pohádku na dobré sny a ulehli jsme do našich pelíšků. Ráno nás čekala snídaně a také jsme si zazpívali a zatancovali. Přespání se nám moc líbilo a užili jsme si ho. Domů jsme odcházeli unavení, ale plní nových zážitků.

Třídní učitelka Mgr. Kamila Simethová