Průkaz cyklisty - IV. C

V pátek 16. 6. jsme s naší třídou 4. C vyrazili naposledy v tomto školním roce na dopravní hřiště. Počasí nám přálo a my jsme se těšili, že zpátky už budeme odcházet jako „pasovaní cyklisti“, neboť nás čekal závěrečný test a jízda. Na test jsme se ve škole poctivě připravovali, a to nejen v hodinách dopravní výuky, ale například i na vycházkách v okolí školy. Procvičovali jsme si dopravní značky, učili se pravidla silničního provozu a trénovali křižovatky. Při závěrečném testu byli někteří z nás úspěšní a mohli tak i na praktickou část testu. Průkaz cyklisty dostalo několik našich spolužáků, kteří se z úspěchu velmi radovali. Ostatní dostaneme šanci zase příští rok a věříme, že to také zvládneme.