Školní výlet do Mostu - V. B

Dnešní školní výlet proběhl ve formě pohybových aktivit, za nimiž jsme se vydali do Mostu. Aktivity jsme započali v Laser Aréně, kde se žáci rozdělili do několika týmů a hru si společně užili. Cílem hry bylo dosáhnout, co nejvíce zásahů u protihráčů. Závěrem se žáci dozvěděli podle výsledné listiny, jak se vlastně umístili. S vyhlášením výsledků zavládlo u některých překvapení a zároveň nadšení s krásným umístěním. Potom jsme se vydali na další zajímavé aktivity do Jump areálu, kde si žáci vyzkoušeli pod odborným dohledem proškoleného personálu svoji kondici a různé akrobatické cviky. Největší zájem byl o trampolíny a různá pěnová skákadla. Žáci kombinovali pohybové aktivity s odpočinkem a shodli se na tom, že si všechno perfektně užili. Z výletu se vraceli někteří trochu unaveni, ale po celou dobu vládla skvělá nálada.