Přebor Žatce v minifotbalu

Ve čtvrtek dne 11. dubna 2024 se na stadionu Mládí uskutečnil turnaj starších žáků v minifotbalu.  Turnaje se zúčastnili žáci všech základních škol a družstva žáků z gymnázia Žatec a ZŠ Měcholupy. Turnaj se hrál systémem každý s každým a všechny zápasy byly velice vyrovnané.   Za chladného počasí všechny zápasy rozhodoval ke spokojenosti všech profesionální rozhodčí. První místo vybojovala po penaltovém rozstřelu ZŠ Kom. Alej. Společně s Gymnáziem Žatec postupují do okresního finále v Lounech.

V pátek dne 12. dubna se na stadionu Mládí uskutečnil Přebor Žatce v minifotbalu mladších žáků ve stejném složení, jako ve čtvrtek. Zde byly zápasy daleko vyrovnanější, vše v rámci pravidel. Turnaj vyhrála ZŠ 28. října před ZŠ Kom. Alej. Žatec.

Minifotbal-mladsi-zaci

Minifotbal-starsi-zaci