Velikonoční laťka

Poslední březnovou středu naše škola pořádala přebor města Žatce ve skoku vysokém – Velikonoční laťka. Soutěže se zúčastnilo 5 škol z blízkého okolí – ZŠ Jižní, ZŠ Komenského alej, ZŠ Petra Bezruče, ZŠ 28. října a Gymnázium Žatec. Soutěžilo se v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. Jednotlivé školy reprezentovalo v každé kategorii tří členné družstvo. V kategorii mladších žáků obsadil bramborové 4. místo Vojtěch Škrdle (6. A) s výkonem 130 cm. V kategorii mladších žákyň si pro 1. místo skočila Jana Macháčková (6. A) s výkonem 130 cm. Se stejným výkonem, ale s rozdílem jednoho chybného pokusu, se na 2. místě umístila Nelly Divišová (7. A). V kategorii starších žáků se na 3. místě umístil Mykola Horbačuk (9. B) s výkonem 155 cm. V kategorii starších žákyň si pro 1. místo skočila Eliška Horáčková (8. B) s výkonem 129 cm. Děkujeme všem za úžasnou sportovní reprezentaci školy.