Život dětem - poděkování

Vážení rodiče, kolegové a kolegyně, milé děti a všichni podporovatelé obecně prospěšné společnosti Život dětem,

Vám všem bych chtěla touto cestou poděkovat za příspěvky, které jste uskutečnili koupí upomínkového předmětu – baterky, stylu či magnetky. Každý, kdo si z malé nabídky něco vybral, podpořil tím úžasný tým lidí, kteří denně neúnavně pečují o nemocné, handicapované a opuštěné děti v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Každá Vaše koruna pomohla konkrétnímu človíčkovi v jeho těžkém životním údělu. Věřte, že Vaše finanční podpora byla a bude zacílena právě tam, kde je jí nejvíce třeba. Za naši školu jsme přispěli částkou v celkové hodnotě 8.420,-korun. Ještě jednou děkuji každému z Vás. Pokud byste chtěli Život dětem podporovat i během roku, podívejte se na jejich stránky https://www.zivotdetem.cz/, kde se dočtete, kam Vaše finanční příspěvky putují, komu jsou určeny a kdo, kdy a jak je využívá. Věřím, že se s námi zapojíte do akce i v příštím školním roce.

Zatec-jizni-2777-1

za ZŠ Jižní 2777, Žatec Mgr. E. Vávrová