Školská rada a její činnost

Předseda - Ing. Helena Šmeráková

Členové:                                    

  Jméno Období
zástupci zřizovatele Vladimír Martinovský od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2020
  Jaroslav Špička od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2020
  Mgr. Jaroslava Raganová od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2020
zástupci školy Mgr. Lada Frýbová od 22. 5. 2017 do 21. 5. 2020
  Mgr. Lucie Smeková od 22. 5. 2017 do 21. 5. 2020
  Mgr. Romana Smékalová od 25. 11. 2017 do 24. 11. 2020
zástupci rodičů Mgr. Bc. Lenka Mangová Mottlová od 1. 7. 2017 do 31. 5. 2020
  Drahomír Pop od 1. 6. 2017 do 31. 5. 2020
  Ing. Helena šmeráková od 1. 6. 2017 do 31. 5. 2020

Zápis - 23. 10. 2018

Zápis - 11. 6. 2019

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Novinky

Starší »