3. třídy v IQ Sladovně

Návštěva interaktivní výstavy z IQ Landie Liberec

Již podruhé jsme se vydali společně třídy 3.B a 3.C v pátek 20. 1. 2017 na zapůjčenou interaktivní výstavu IQLandia Liberec. Výstava je opět  v GALERII SLADOVNA v Masarykově ulici v Žatci. Ve všech prostorách jsou umístěny hry, hlavolamy, fyzikální a další přírodní jevy, na kterých si děti ověřily svou zručnost, hravost, myšlení a také trpělivost. V některých hrách se děti svým nezatíženým myšlením projevily jako bystřejší a dokonce i rychlejší než přítomní dospělí. Byla to opravdu zábava nejen pro ně, ale i pro doprovod. Po velmi aktivní hodině jsme odcházeli spokojení a s novými poznatky. Kdo by chtěl zkoumat své schopnosti dále, může se rozjet i do IQLandie v Liberci a spojit tento zážitek i s koupáním v areálu CENTRUM BABYLON.