Bubnování

V pátek 24. 05. 2019 navštívila naši školu skupina Ivo Batouška a bubeníků Jumping Drums, která naši školu pořádně rozhýbala. Dva úžasní pánové, jedna dáma a k tomu spousta bubnů pro nás připravili neobyčejný zážitek. „To tu ještě nebylo“ jsou slova frontmana shora uvedeného uskupení a jsou naprosto výstižná. Rytmy snad všech kontinentů nabudily i toho největšího hudebního analfabeta. Bubnovalo se o části těla, o zem, tleskalo se v rytmu hudby a hlavně se to úžasně prožívalo. Výchovný koncert pojatý opravdu netradičně ocenili kluci i holky. Nakonec vybraní jedinci vytvořili kapelu, která rozdováděla zbytek publika. Každý z nás, i ti hudebně nenadaní, byl v tu chvíli součástí orchestru, kde se potírala hranice mezi talentem a jenom touze po zapojení se do tělesa. Ještě jeden koncert a umělecká škola bude praskat ve švech! Děkujeme za super zážitek!

Mgr. E. Vávrová + účastníci koncertu