Dětský den, 10. 6. 2019

Během vánočního a velikonočního jarmarku se nám podařilo získat finanční dary od rodičů a přátel školy. Rozhodli jsme se tedy pro všechny naše žáky uspořádat dětský den.

Žáci druhého stupně připravili pro žáky prvního stupně 48 stanovišť, kde ti mladší plnili nejrůznější úkoly – například běh v běžkách, běh s kufrem, skákání v pytlích a další. Odměnou za každý úkol byly lístečky, které posloužily jako peníze ve stáncích.

Stánků bylo celkem pět. Pro každý ročník jeden, aby nebyli mladší žáci znevýhodněni. Ve stáncích se prodávaly cukrovinky (cukrová vata, lízátka, žvýkačky ...) a drobné hračky (bublifuky, balóny, modelíny ...).

Všichni žáci naší školy dostali zmrzlinový kornout a žáci druhého stupně, protože neměli stánky, dostali ještě limonádu a lízátko. Největší odměnou pro všechny byl stejně asi den bez učení.

Děkuji učitelskému sboru a zdravotnicím z řad rodičů za hladký průběh.

HníR