DOD a velikonoční jarmark, 26.3.2019

26.3.2019 proběhl na ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní Den otevřených dveří.

Dopoledne bylo věnováno předškolákům z okolních mateřských škol. Předškoláci přišli veselí, plni očekávání a těšili se na plnění úkolů. Žáci pátých ročníků se dětem věnovali velmi pečlivě, ukazovali naše třídy, kde se plnily různé úkoly , školní bazén, tělocvičny, školní družinu, šatny. Během cesty po škole se předškoláci pozdravili se svými staršími kamarády a poznali nové paní učitelky.

Odpoledne od 15 hodin byla škola otevřena pro veřejnost.

V doprovodu pedagogů si všichni návštěvníci mohli prohlédnout celou školu. Prohlídku doplňoval výklad z historie školy, současnosti, ale i naplánované budoucnosti. Tuto nabídku využilo přes 200 lidí.

Součástí odpolední prohlídky byl také velikonoční jarmark, kde bylo možno zakoupit si velmi pěkné výrobky našich žáků. Návštěvnost překročila naše očekávání, celkem dorazilo přes 600 lidí.

Děkujeme všem návštěvníkům za jejich přízeň.