ŠERPOVÁNÍ V.C

Dne 24. června se žáci V.C sešli ke slavnostnímu ŠERPOVÁNÍ, kde se společně setkali se žáky prvních tříd a jejich paní učitelkami. Dále se s nimi přišly rozloučit žákyně devátých tříd, které si pro ně  připravily malé pásmo a informace o výuce na druhém stupni základní školy. Slavnostní setkání zahájila zástupkyně pro 1. stupeň, Mgr. Jana Glogarová, která se s dětmi loučila nejen hezkým slovem, ale přichystala si pro ně i sladké pokušení. Po promítnutí vzpomínkového videa nadešel čas k šerpování. Všichni žáci si odnesli domů šerpu ve znění: „PÁŤÁK 2019“ a paní učitelka Smékalová šerpu :„Třídní učitelka 2014-2019“. Během šerpování předal každý žák paní učitelce Smékalové květinu a poděkoval za vzornou péči, kterou jim věnovala celých pět let.

V závěru si všichni společně připili dětským šampaňským, aby byli všichni zdraví a na druhém stupni se měli hezky a hned od začátku se pěkně učili a zůstali výbornou partou.

VŽDYŤ  NĚCO HEZKÉHO  JEDNOU KONČÍ  A NĚCO HEZKÉHO ZASE ZAČÍNÁ.

Tř.uč. Mgr. R.Smékalová