DOD a velikonoční jarmark

Základní škola, Žatec, Jižní 2777 pořádá 24. 3. 2020 den otevřených dveří a velikonoční jarmark.

V dopoledních hodinách naši školu, jako každoročně, navštíví děti z okolních mateřských škol. Předškoláci si u nás natrénují úkoly potřebné k zápisu, který proběhne 7. 4. a 8. 4. od 13 hodin.

V odpoledních hodinách od 15 do 17 hodin bude škola otevřena pro veřejnost. Všem zájemcům nabídneme prohlídku celého areálu s průvodcem. Přijďte se podívat, kam budou chodit vaše děti, nebo již chodí, případně zavzpomínat na svá školní léta.

Zároveň s prohlídkou bude probíhat velikonoční jarmark. Zde vám nabídneme výrobky našich žáků s velikonoční tématikou.

Srdečně Vás zve celý učitelský sbor.

HNÍR