Halloween ve třídách II. A, B

V pátek 25. 10. 2019 jsme pro žáky druhých tříd uspořádaly s kolegyní halloweenské dopoledne. Učily jsme podle rozvrhu, ale ve strašidelném duchu.  V českém jazyce jsme dělili slova související s halloweenskou tématikou na slabiky, hlásky. Tvořili jsme nová slova a věty spojené s Halloweenem. V matematice jsme počítali dýně, pavouky, čarodějnice, porovnávali jsme, čeho je více či méně, případně stejně. Tvořili jsme slovní úlohy. Nejvíc ale děti zaujala tělesná výchova. Tam jsme společně se třídou II. B přenášeli dýně z pole do vozíku (kruhu), vyzkoušeli jsme čarodějnický klobouk a také jsme zkusili v klobouku přenést dýni. Žáci soutěžili v družstvech a hodina se jim velmi líbila. Klidně by se učili halloweensky každý den.