Přehazovaná - Žatec

Ve středu 20. 11. 2019 organizovala naše škola Přebor města Žatce v přehazované. Přehazovaná je průpravná hra pro volejbal, kdy míč se neodbíjí, ale chytá a hází. Ostatní pravidla jsou stejná jako u volejbalu. Turnaje se zúčastnila družstva děvčat šestých a sedmých tříd ze ZŠ Jižní, ZŠ Komenského alej, ZŠ P. Bezruče a Gymnázia Žatec. Hrálo se systémem „každý s každým“ na 2 vítězné sety do 15 bodů. Vítězné družstvo postoupilo do okresního kola.

Bojovnost a snaha našich děvčat stačila na 4. místo. Všem hráčkám děkujeme za sportovní reprezentaci naší školy.

Zpestřením celého turnaje byla návštěva reportéra ČT:D, který s děvčaty natáčel rozhovory a také některá utkání. Záznam z turnaje byl vysílán následující den na ČT:D v 18:40.

DB

VÝSLEDKY (pdf)