Turnaj v Přehazované, 5. 3. 2020

Minulý týden 5. 3. 2020 se naše škola zúčastnila okresního kola Přehazované v Lounech. Městskou halu zaplnilo 6 družstev žáků základních škol prvního stupně, konkrétně ZŠ Otakara Březiny Louny, ZŠ Školní Louny, ZŠ Jižní Žatec a ZŠ Komenského Alej Žatec. Naše škola nasadila dvě družstva, která po dlouhých a nesnadných bojích vybojovala 3. a 4. místo. Finálové utkání o 3. místo bylo uskutečněno mezi družstvy A a B naší školy, o to se stal boj více dramatický.

Nakonec pouze s dvoubodovým náskokem vyhrálo družstvo A Jižní Žatec, kde hráli Kryštof Majer, Martin Diviš, Tomáš Čopik, Brian Tatár,  Nikola Balatková a Bára Ullrichová. Družstvo B Jižní Žatec bohužel dostalo neoblíbenou bramborovou medaili, ale i tito žáci si zaslouží velikou pochvalu. Jedná se o Josefa Mottla, Pavla Smeka, Martina Černého, Petra Kadeta, Romana Katynského, Ivu Blažkovou, Sabinu Nápravníkovou, Samantu Badyovou a Míšu Henychovou.

Všem zúčastněným škola děkuje za reprezentaci.

Mgr. Lucie Smeková - vedoucí družstev