Ranní aktivity ve školní družině 6

Dne 3. 3. 2020 a 4. 3. 2020 proběhlo ráno ve školní družině v rámci tandemového vzdělávání čtení, dramatizace pohádky a výroba loutek. Velký zájem o čtení měly tentokrát i děti, proto jsme se při čtení s nimi střídaly. Poslechli jsme si pohádku O Červené Karkulce, Perníkové chaloupce a další. Pohádky byly kratší a veršované, což se dětem líbilo a bavilo je to. Po čtení jsme si vyzkoušeli dramatizaci pohádky O Červené Karkulce. O tuto činnost byl velký zájem, protože patří v družině k oblíbeným. Další den jsme vyráběli papírové loutky. Čas nám rychle uběhl a nestihli jsme si s loutkami ani zahrát pohádku, proto jsme tuto činnost přesunuly do odpolední družiny. Všichni jsme prožili příjemné chvilky v ranní družině a do připravených činností se zapojily všechny děti.

vychovatelky-Irena Janoušková, Kateřina Škvarová