VÝSTAVA HUB I.B

V pátek 4. října se naše třída vydala na první podzimní vycházku spojenou s výstavou.

Protože naši prvňáčci navštěvují školu již přes měsíc, rozhodli jsme se ověřit teorii v praxi. Prošli jsme se podzimní přírodou, ve které zahrádky a park hrály překrásnými podzimními barvami. Vnímali jsme změny, které nám příroda v tomto období přichystala. Přírodovědnou vycházku jsme zakončili shlédnutím výstavy hub, kde se nacházelo tolik druhů, že se nedaly ani spočítat. Překvapením pro žáky byla vytvořená malá lesní ohrádka, která je mimořádně nadchla. Po příchodu z vycházky jsme v rámci PVČ vytvářeli „PODZIMÁČKY,“ z listů, které nám předem rodiče pomohli nasbírat a vylisovat. Další vyučovací hodinu jsme věnovali povídání o tom, co jsme viděli a zároveň žáci ztvárnili své dojmy a poznatky pomocí modelovací hmoty.

Tento den se všem moc líbil a už se těšíme na další společnou třídní akci.