I. C - učíme se poznávat okolí školy i zajímavosti města Žatce

Na Výstavě Slabikářů v Polánkově muzeu jsme nemohli chybět. Poseděli jsme ve starých lavicích a dozvěděli se mnoho zajímavých informací o slabikářích z celého světa.

Přijali jsme pozvání od MŠ Alergo na " Den stromů ". Byl to den plný úžasných soutěží, při kterých se žáci dozvěděli vše o přírodě na podzim. Nakonec si odnesli domů medaile a sladkosti.

Díky MAGIC BOXU se proměnila podlaha naší třídy, jako mávnutím kouzelného proutku, ve strhující interaktivní svět pro malé školáky. Žáci I. C si vyzkoušeli geometrii, pexeso i logické hry.

I. C vyrazila na výstavu hub, kterou organizoval místní mykologický spolek. Organizátoři byli mile překvapeni básničkou o bedle vysoké, kterou si děti připravily.

Již od první třídy navštěvují žáci různé zájmové kroužky. Mají možnost využít například školní bazén.