Zeměpisná olympiáda, OK

Ve středu 26. 2. 2020 proběhlo v Domě dětí a mládeže v Žatci okresní kolo Zeměpisné olympiády. Do okresního kola postoupili dva nejlepší řešitelé kola školního v každé kategorii. Soutěžící řešením úloh prokazovali své dovednosti při práci s různými mapami, s atlasem světa, při třídění a zpracovávání geografických informací (tabulky, grafy, mapy) a při práci s textem. Úlohy byly rozděleny do třech částí (práce s atlasem světa, práce bez atlasu světa, praktická část) a na vypracování každé části byl časový limit od 45 do 60 minut.

Za naši školu soutěžilo celkem šest žáků, kteří podali velmi pěkné výkony a ve velké konkurenci se neztratili. Všem soutěžícím děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Výsledky:

Vysledkova-listina-ok-zo-a