Cesta do pravěku, výtvarná soutěž, 2. stupeň

Štěstí se na nás tentokrát usmálo, navíc máme v naší škole talentované žáky. Druhý stupeň se zapojil do další výtvarné soutěže s názvem Cesta do pravěku, kterou organizoval Národní geopark Barrandien a Ekologické centrum Orlov. Žáci během května tvořili obrázky na toto téma a v červnu bylo odesláno 15 výtvarných prací (z toho 2 animační práce). Do soutěže dorazilo 1 200 obrázků. Dvě žákyně z naší školy vyhrály první místo, Jana Šmeráková ze 7.A a Adéla Riedlová z 9.A. Cena, kterou získaly, je pobyt na letním táboře v hodnotě 5 800 Kč. V rámci tábora se setkají i s malířem a paleoartistou Janem Sovákem, který ilustroval Crichtonův Jurský park a podílel se na výstavách pro Universal Studios Hollywood. Moc jim gratulujeme, přejeme krásný pobyt na táboře a už se těšíme na další soutěže.

Tým učitelů VV