Mikulášská nadílka

Letošní mikulášská nadílka proběhla netradičně. Organizátoři z devátých tříd se tohoto obyčeje nemohli bohužel ujmout jako každý rok. Přesto přišel Mikuláš, čert a anděl pozdravit žáky alespoň prvních a druhých tříd. Každá z tříd přednesla krásnou básničku. Když si Mikuláš vyposlechl od čerta nekalé činy některých zlobílků a anděl prohřešky vyvážil dobrými skutky, odměnil všechny děti balíčkem plným dobrot.

Mgr. Michaela Mandová, tř,uč. II.C                     Mgr.Smékalová Romana tř.uč. II.B

Dne 4. 12. 2020 1. A překvapili Mikuláš, čert a anděl. Děti naštěstí uměly básničku, tak čert nikoho neodnesl. Naopak. Děti dostaly sladkou nadílku.

Tř. učitelka Olga Pšeničková