Projektový den ve školní družině

Ve školním týdnu od 15.2. do 19.2.2021 se ve škole v každé skupině žáků, uskutečnil projektový den s názvem ,, Kosti,,. Žáci v rámci projektového dne získali mnoho nových informací a zkušeností, a také si ověřili zábavnou formou své znalosti, které získali v rámci výuky ve škole. Velmi důležité bylo pro zjištění, jak se chovat v situacích ohrožení života či zdraví, jak poskytnout první pomoc, a kam se obrátit pro případnou pomoc. Největší úspěch u žáků sklidil kostlivec v životní velikosti, ke kterému si pak mohli vyzkoušet přiřazovat modely kostí, tam kam si myslí, že patří. Všichni žáci, kteří se zúčastnili, hodnotili projektový den velice kladně a určitě by si někdy rádi tento způsob vzdělávání zopakovali.

Šipošová Jana, Janoušková Irena, Píchalová Ivana, Špičková Soňa