Parkour a street workout ve škole

Každý pátek máme tělocvik a vždycky se na něj těšíme, ale tentokrát jsme se těšili ještě mnohem víc. Naši školu totiž navštívili sportovci, kteří se věnují parkouru  a street workoutu a jsou v tom dost dobří.

Když jsme vstoupili do tělocvičny, bylo už všechno připravené – lavičky, žíněnky, hrazda, trampolíny, kruhy, švédská bedna a další tělocvičné náčiní. Spustila se hudba a my jenom zírali, jaké cviky byli tito mladí muži a jedna žena schopni dělat. A pak už přišla řada i na nás. Společně jsme se rozcvičili a šli do toho. Přeskakovali jsme švédskou bednu, lítali vzduchem po odrazu na trampolíně, přelézali žebřiny, houpali se na kruzích, ale hlavně jsme si to patřičně užívali. Hodina měla švih a šmrnc a tak když zazvonilo na přestávku, nešli jsme se převlékat, ale zůstali jsme a parkourovali dál. Byla to fakt pecka, bomba, prostě super a paráda.

Všichni jsme si proto rádi vzali letáček a přihlášku a věříme, že nás tam naše maminky a taťkové přihlásí a že si to budeme užívat i nadále. Třeba jednou také budeme předvádět v nějaké škole, jak jsme dobří a že nám to opravdu jde.

Žáci II. B s třídní učitelkou a i ti ostatní

• Nové akce 2021 - 22

5.12.2021

Nové akce ve školním roce 2021 - 2022

• Testování ve školách od 6. 12. 2021

3.12.2021

Testování žáků bude i nadále probíhat za stejných podmínek jako v předchozích týdnech.

Testovani-od-6-12-2021

• Tréninky parkour a street workout na naší škole

2.12.2021

Shw-a-parkour

• Advent v Žatci

18.11.2021

Z důvodu nařízeného nouzového stavu jsou akce zrušeny!

• 11.10.2021

Farmarske-trhy-plakat