Dívčí kroužek plavání

Už vloni jsme se přihlásily do kroužku plavání, ale koronavir nám ho překazil. Nejdřív jsme nesměly jenom na kroužek a pak už ani do školy. Byl to divný rok. O to víc si to letos užíváme. Jsme rozděleni na kluky a holky, protože je nás opravdu moc. A naposledy jsme byly v bazénu jenom my holky. Plavaly jsme jako o závod – s destičkami, s motýlky a i s velkou deskou, která představovala loď. Potápěly jsme se, závodily a prostě jsme si to užívaly. Jsme zvědavé, jestli budou kluci také tak stateční a zvládnou všechny disciplíny, které jsme s přehledem a elegancí zvládly my holky! A až si všichni vodu pořádně „osaháme“, tak budeme na kroužek chodit všichni společně. Takže kluci, už se na vás těšíme!

Holky z II. B a třídní učitelka

• Nové akce 2021 - 22

5.12.2021

Nové akce ve školním roce 2021 - 2022

• Testování ve školách od 6. 12. 2021

3.12.2021

Testování žáků bude i nadále probíhat za stejných podmínek jako v předchozích týdnech.

Testovani-od-6-12-2021

• Tréninky parkour a street workout na naší škole

2.12.2021

Shw-a-parkour

• Advent v Žatci

18.11.2021

Z důvodu nařízeného nouzového stavu jsou akce zrušeny!

• 11.10.2021

Farmarske-trhy-plakat