Rozloučení se školou - 2. B

Jsou dva dny před koncem školního roku a IZS společně s dalšími pro všechny školáky i předškoláky připravil zajímavé aktivity.

Kluci i holčičky si mohli vyzkoušet, jak silný náraz zažije člověk v autě, když bourá ve třiceti kilometrové rychlosti. Svezli se na zvedací plošině vojenského auta, podívali se, jak to vypadá uvnitř sanity… Simulovali střelbu z děla, točili kolem štěstí. Lákadel, která zajímala úplně všechny, bylo opravdu mnoho. Jenom čas byl neúprosný. Stačili jsme sotva ochutnat a už jsme se vraceli zpátky do školy. Věřím, že mnozí z nás se tam ještě odpoledne šli podívat se svými rodiči, brášky a sestřičkami.

Doufejme, že ten skutečný konec školního roku bude minimálně tak příjemný jako dnešní den.

žáci 2. B a třídní učitelka