Návštěva ZUŠ

Základní umělecká škola nás pozvala na návštěvu a připravila si pro děti různé zajímavé aktivity. Mohly okusit, jak si děti hrají v dramatickém kroužku, jak a na jakou hudbu tančí v tanečním kroužku, co se odehrává v hodinách hry na hudební nástroj, jaké výrobky vznikají ve výtvarném oboru. Každý žák byl zapojen a každý si to užil podle svého. Půlhodina ochutnávky utekla jako voda a my se vraceli zpátky do školy. Dětem se akce líbila. Vybaveni letáčkem a skvělými zážitky budou doma s rodiči probírat, zda se přihlásí či nepřihlásí, zda je bude či nebude kroužek bavit a jestli na kroužek ještě zbyde čas. Uvidíme. Třeba za pár let díky ZUŠ Žatec z dětí vyrostou nadějní hudebníci, herci či výtvarníci.

žáci II. B a třídní učitelka