Náš první projekt v Aj, III. B, šk. rok. 2021-2022

V hodinách anglického jazyka si rozvíjíme slovní zásobu a učíme se o různých tématech. Jedním z oblíbených je učení o zvířatech, rostlinách a přírodě.

V rámci oslav Dne Země jsme se učili jiným způsobem. Ve třídě jsme si vytvořili týmy a doma zjišťovali informace o vylosovaném zvířeti. Použít jsme mohli učebnici, encyklopedii a také wikipedii. Některým z nás pomohli starší sourozenci nebo rodiče. Ve škole jsme si rozdělili role při zpracování informací. Někdo kreslil, někdo lepil, psal, odpovídal na otázky. Byla to ale společná práce a v závěru jsme zhodnotili, naši spolupráci a přípravu. Paní učitelka nás také velmi chválila a poradila nám se zpracováním plakátu.

Projekt se nám všem vydařil. Dozvěděli jsme se nové informace a poradili si také s překladem.

Mgr. Jana Glogarová a žáci III.B