KONTÍK A TŘÍDÍLEK – III. B

Městská policie Žatec nás navštívila ve čtvrtek 21. října za asistence koordinátorek prevence, které pravidelně jednou měsíčně navštěvují žáky třetích ročníků a zasvěcují je do tématiky třídění odpadu: plastů, papíru, skla, bioodpadu, baterií a dalších produktů, které vyprodukuje každá domácnost. Informují žáky, jak je důležité odpad třídit a co se vše po recyklaci vrací zpět do oběhu. Žáci každý měsíc splní jeden úkol k danému tématu. Formou otázek a odpovědí si ověří, zda třídění daného odpadu pochopili a zároveň se připraví na závěrečný test, který je čeká na konci školního roku, kde ti nejlepší budou i vyhodnoceni zajímavými cenami. Hlavním úkolem těchto návštěv je žáky naučit, jak správně se starat o své okolní prostředí, jak si chránit přírodu a žít s ní v souladu.

• Nové akce 2021 - 22

5.12.2021

Nové akce ve školním roce 2021 - 2022

• Testování ve školách od 6. 12. 2021

3.12.2021

Testování žáků bude i nadále probíhat za stejných podmínek jako v předchozích týdnech.

Testovani-od-6-12-2021

• Tréninky parkour a street workout na naší škole

2.12.2021

Shw-a-parkour

• Advent v Žatci

18.11.2021

Z důvodu nařízeného nouzového stavu jsou akce zrušeny!

• 11.10.2021

Farmarske-trhy-plakat