Rozloučení se školou na K500 – III. B

Dne 28. 6. 2022 jsme se vydali na dlouho očekávanou akci, kterou si pro nás připravili žatečtí vojáci ve spolupráci s ostatními záchrannými složkami. Dnes se konečně dozvíme očekávané výsledky z testu v třídění odpadu a v odborných znalostech o ochraně životního prostředí. Cestou tam jsme byli plni očekávání, kdy bude vyhlašování vítězů. Za naši třídu se na 1. místě umístila Anička v počtu 57 bodů, na 2. místě Robin v počtu 39 bodů a na 3. místě Tadeáš v počtu 37 bodů. To ovšem nebylo vše, neboť v závěru vyhodnocení soutěže došlo na vyhlášení absolutního vítěze soutěže a tou se stala za Žatec naše Anička, která si odnášela krásnou cenu v podobě plyšového medvěda. Napětí opadlo a převládala radost z výhry a z dojmů proběhlé akce. Všichni jsme to vítězům přáli, neboť nebylo lehké v tak velké konkurenci škol vyhrát. Byli jsme nadšeni z dnešního zakončení školního roku, kterou si pro nás všechny záchranné složky připravily. Vždyť za pár dní žáci obdrží vysvědčení a potom hurá na prázdniny. Byl to pro všechny zúčastněné krásně prožitý den.