Vánoční besídka v III. B

Nadešel čas Vánoc a s tímto svátkem spjaté, dětmi oblíbené tradice v podobě vánoční besídky. Žáci se nemohli dočkat, až se ve středu 22. 12. uskuteční v naší třídě besídka za zvuku vánočních koled a hojnosti dárečků pod vánočním stromkem. Konečně nadešel den, kdy jsme se společně sešli u stromečku, cukrovíčka a oblíbených her. Celé dopoledne jsme soutěžili. Chlapci proti děvčatům a v konečném skóre nám vyšla krásná remíza. Během vánoční besídky jsme zavzpomínali i na nemocné žáky, kteří s námi nemohli tento slavnostní den sdílet, proto jsme se s nimi na pár minut spojili a popovídali si, jak se jim daří. V závěru besídky jsme si rozdali a rozbalili dárečky, popřáli si krásné vánoční svátky a s úsměvem odcházeli na vytoužené vánoční prázdniny.