Taneční tělocvik – Doctor Dancer na náměstí

Akce s názvem Taneční tělocvik – Doctor Dancer měla pokračování, a to na našem náměstí v Žatci. Byli jsme první město, kde se tato akce pořádala v tak hojném počtu na jednom místě. Zúčastnilo se hned několik škol z našeho města a naše třída zde nesměla chybět. Všichni jsme se na tento den velmi těšili, neboť jsme předem shlédli mnoho zajímavých a poutavých videí, a četli komiks Doctora Dancera. Pan Jiří Havelka alias DD nám připomněl taneční kroky, které s námi již jednou tančil a naučil nás i několik kroků nových. Taneční sestavy byly vhodné pro velké skupiny a díky sjednocenému oděvu pro všechny zúčastněné bude mít i natočené video své kouzlo. Všichni se mohli na konci programu zakoupit spoustu upomínkových předmětů, jako například náramky, plakáty, kartičky atp. Žáci odcházeli z aktivního dopoledního programu nadšení a plní hezkých dojmů.