3. C Halloween

Dne 22. 10. jsme uspořádali v naší třídě III. C projekt Halloween. Tento svátek se slaví 31. října v převážně anglicky mluvících zemích, my jsme si však tento svátek převzali a patřičně oslavili dříve. V průběhu celého týdne žáci nosili výzdobu do třídy, jako například dýně a různé tematické obrázky. V den projektu se děti oblékly do strašidelných kostýmů a přinesly si halloweenské dobroty. Děti měly na sobě tak povedené masky, že se na nás přišli podívat také žáci z prvních ročníků. Celý tento den se tak uskutečnil v duchu Halloweenu. Tematické byly také vyučovací hodiny, ve kterých děti vypracovávaly strašidelné pracovní listy. Všichni jsme si tento den náležitě užili a přivítali jsme tak podzimní prázdniny.