Škola v přírodě Plasy - IV. A, B

Konečně po covidové době jsme se mohli  vydat do školy v přírodě. Od 27. 5. 2022 do 3. 6. 2022 odjely třídy IV.A a IV.B do Plas. Během pobytu se děti dopoledne učily  v přírodě, kde plnily vědomostní soutěže, matematickou olympiádu, hrály Kufr a Riskuj. Během těchto her uplatnily vědomosti ze všech školních předmětů. Odpoledne si děti převzali vychovatelé, kteří s nimi plnili celotýdenní pobytovou hru. Na konci týdne byla tato hra vyhodnocena. Ze 14 tříd ze čtyř různých měst se umístila IV.A na 1. místě a IV.B na 5. místě. Mile nás překvapilo, že jsme s takovým úspěchem dokázali reprezentovat naši školu.

Jeden den jsme se vydali do minizoo, kde si děti zahrály i minigolf. Líbila se nám všechna zvířátka, nejvíce nás zaujala 3 mláďátka surikaty.
Jídlo bylo vynikající a nejvíce si děti užívaly koblížkovou párty. Každý mohl sníst, kolik chtěl. Byli tam i takoví jedlíci, kteří spořádali 9 – 10 koblih.
Vyvrcholením pobytu byl nejenom karneval s diskotékou, ale i krásný ohňostroj.
Všem se nám pobyt velice líbil a některé děti ani nechtěly jet domů.
Už se těšíme na další školu v přírodě v 5. třídě.

Mgr. Jaroslava Šmejcová a Mgr. Lenka Pavlíková