Dopravní soutěž cyklistů

Po dvouleté odmlce z důvodu covidu se vrátila dopravní soutěž mladých cyklistů. Oblastní kolo se konalo 6. 5. 2022 na dopravním hřišti v Žatci. Soutěž se skládala z testu silničních pravidel, z testu zdravovědy, jízdy podle pravidel a jízdy zručnosti. Za 5. třídy nás reprezentovali Ibi, Kája, Anetka a Vendulka. Letos se nám v soutěži příliš nedařilo. Neměli jsme možnost procvičovat pravidla silničního provozu na dopravním hřišti. Alespoň jsme cvičili jízdu zručnosti v atriu naší školy a připravovali jsme se na teoretickou část soutěže.

Z 8. družstev v naší kategorii jsme získali 6. místo.  Dali jsme do soutěže všechno a věříme, že příští rok dosáhneme lepšího umístění, na které jsme byli v minulých letech zvyklí.

Mgr. O. Pšeničková s žáky 5. tříd.