Turnaj ve florbale mladších a starších žáků

Ve dnech 10. a 11. října se na ZŠ Jižní uskutečnil turnaj starších a mladších žáků ve florbale.  Turnajům ve středu i ve čtvrtek ráno předcházelo testování těch žáků, kteří nedoložili, že jsou očkováni nebo neprodělali nemoc Covid-19. Všechny testy dopadly negativně.

Turnaje žáků 6. a 7. tříd se zúčastnili žáci základních škol Jižní, Petra Bezruče, 28. října a Gymnázium Žatec. Vítězem turnaje a postupujícím do okresního kola se stalo družstvo chlapců z Gymnázia Žatec.

Turnaje 8. a 9. tříd se zúčastnily všechny základní školy ze Žatce, Gymnázium Žatec a ZŠ Měcholupy. Přestože každé družstvo muselo v průběhu dopoledne odehrát 5 zápasů, na kvalitě turnaje se to neprojevilo. Naopak, všichni dokázali, že jsou velmi dobře připraveni jak fyzicky, tak i na technické úrovni. Vítězem turnaje a postupujícím se stalo družstvo ZŠ Komenského alej.

Tabulky-zapasu-florbal