Okresní přebor ve vybíjené

18. 5. 2022 se v Městské hale v Lounech konalo okresní kolo ve Vybíjené, které navazovalo na školní okrsková kola. Z naší školy postoupila 2 družstva, dívčí i chlapecké. Hrálo se na třech hřištích a dohodli jsme se s trenéry, že si zahraje každý s každým, ať se děti opravdu realizují.

Děti, které zde soutěžily, už nebyly žádnými amatéry. Lítaly zde drsné rány, zejména
u chlapců, které ovšem žáci dokázali opětovně uchopit a proměnit v bod.

Tentokrát se našim klukům v prvním zápase příliš nedařilo a prohráli. Jak to tak bývá, nálada týmu začala skomírat. Poté jsme si ale dali „time-out“ a zkusili na to jít znova naplno. Bohužel i přesto, že byli těsně od vítězství, přišla další prohra. Poté už nedokázali najít prvotní náboj do hry a obsadili neoblíbenou bramborovou medaili.

Dívkám se ale vedlo daleko lépe. Ze všech soubojů jen jeden prohrály a atmosféra byla velmi pozitivní. Hraní si užívaly a výsledek nechávaly ve hvězdách. Jako hvězdy nakonec odjížděly se stříbrným pohárem a medailemi.

Komu vlastně patří ta veliká pochvala? No přece žákům 4. a 5. tříd ZŠ Jižní Děkujeme

Více se dozvíte na fotografiích.

Mgr. Lucie Smeková, trenérka