Olympiáda v anglickém jazyce

V únoru se vybraní žáci  2. stupně naší školy zúčastnili školního kola olympiády v anglickém jazyce. V mladší kategorii soutěžili žáci 6. a 7. tříd a ve starší kategorii žáci 8. a 9. tříd. Soutěž byla rozdělena na tři části: poslech, gramatický test a konverzaci. Dva nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola, které se konalo 15. března v Domě dětí a mládeže v Žatci a soutěžili zde mezi sebou žáci 12 škol z okresu.  Do tohoto kola postoupili za naši školu Michael Kubín a Veronika Krídlová za mladší žáky a Monika Kunová s Danou Kubátovou za žáky starší. V okresním kole se nejlépe vedlo Veronice Krídlové a Monice Kunové, které se shodně umístily na 4. místě. Oběma žákyním gratulujeme a všem čtyřem našim žákům děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

R. H.

Vysledky-skolniho-kola-olympiady-v-anglickem-jazyce