Rozloučení se školním rokem v družině

Letošní školní rok jsme ve školní družině ukončili netradičně. Rozdali jsme si vysvědčení, které určitě pobavilo a potěšilo. Rozloučili jsme se se žáky 3. B, kteří příští rok už nebudou navštěvovat školní družinu.  Zahráli jsme si nějaké hry. Třeba hru na sochy, živé pexeso, to děti mají moc rády. Poté jsme si zasoutěžili, kdo nejlépe zvládne zatančit ,, Hlava, ramena, kolena, palce ¨. Měli jsme skvělého DJ, paní vychovatelku. Pouštěla písně na přání a my tančili. Zvládli jsme i utvořit dlouhou mašinku.

Nechybělo ani malé občerstvení. Poděkovat chci také jedné mamince, která nám napekla výborné mufiny.

Dnešní den jsme si užili naplno i při velkém vedru jsme to nevzdali. Na další školní rok se už teď těšíme. Žáci 1. A a 3. B.

p. vychovatelka Lučanová