Turistický kroužek na výletě

V sobotu byl krásný slunečný den, který přímo zval k výletům do přírody. I žáci II. B společně se čtvrťáky z A i B třídy vyrazili na Hopíkovu stezku do Holedeče. Čtvrťáci se nechali vysadit hned na kraji Holedeče, aby se pořádně prošli a zlepšili svoji fyzickou kondici. Druháci vyjeli až k vodárně a dále pokračovali také pěšky. Cestou jsme poznávali stromy a říkali si, do jaké skupiny patří a co je pro ně typické. Povídali jsme si i o zvířatech, která na nás čekala v podobě obrázků přímo na stezce. Všichni jsme se pak sešli u ohniště, kde jsme si opekli buřty. Byly vynikající a dodali nám dostatek energie, takže jsme mohli ještě řádit na místních houpačkách. Den se vydařil, někteří dokonce cestou našli ještě i houby. Příjemně unaveni jsme se vraceli domů, kde už na nás čekali naši blízcí. Tak co, nezlákali jsme vás také k podzimní výpravě do přírody?

Žáci a učitelky II. B, IV. A, IV. B